IMG_1106.jpeg

FROM ZERO TO BEACH HERO - vaikų dieninė stovykla 199eur

 Registracijos forma 

Populiariausi paplūdimio sportai vienoje stovykloje - tinklinis, futbolas, regbis.
Nuo pirmadienio iki penktadienio 09:00-17:00 sportuosime, edukuosime, žaisime, šėliosime, rungsimės, susirasime naujų draugų. 

Stovyklautojus treniruos patyrę treneriai, savo sporto specialistai. 

Papildomų veiklų seka ir apimtis bus paskelbti kiek vėliau. 

Laukiami 7-16 metų stovyklautojai, bus suskirstyti į atskiras grupes pagal amžių. Neperkrautos grupės (iki 15 vienoje), todėl kiekvienas sulauks kokybiško dėmesio. Užsiėmimai vyks Girulių paplūdimio aikštyne, ant jūros kranto. Esant nepalankioms oro sąlygoms veiklos kelsis į GO Areną ar papildomų pramogų vietas. Bet kuriuo atveju, rytinio rinkimosi ir vakarinio skirstymosi lokacija lieka patogi tėveliams - GoArena, Priestočio g.15.

“From zero to Beach Hero” veiklos: pirmadienį - penktadienį, 9:00-17:00 (priimsime atvykstančius nuo 8:00 ir saugosime iki 18:00). 
Kasdien apie 12 valandą tieksime visaverčius pietus (sriuba + antras patiekalas), apie 15 valandą atitinkamai - pavakarius (vaisiai ar kiti užkandžiai). Vandeniu, žinoma, aprūpinsime visos dienos eigoje. 

Privalu pasirūpinti patiems: sveikatos pažyma, gertuve, apsauga nuo saulės (kremas, akiniai  ar kepurė), rankšluosčiu ir maudymosi kostiumėliu, patogiu krepšiu asmeninių daiktų laikymui, viešojo transporto bilietais.

Stovyklos pradžioje dalyviams įteiksime firminius marškinėlius. Penktadienį stovyklą vainikuos Blitz turnyras ir labiausiai pasižymėjusių savo kategorijoje apdovanojimai. Nors stovyklos metu nebus leidžiama naudotis išmaniaisiais prietaisais, įamžinsime dalyvių dienos linksmybes, kad grįžę galėtų jomis pasidalinti su artimaisiais.

Suplanuokite nepamirštamą savaitę prie jūros savo padaužoms ir ramiai laukite greitai artėjančios vasaros. Mes įsipareigojam juos iškrauti fiziškai ir teigiamai įkrauti emociškai 🙂

Rezervuojant prašome atlikti 50eur avansinį mokėjimą, kurį grąžinsime, jei dėl pateisinamų priežasčių atšauksite rezervaciją anksčiau nei 3 dienos iki stovyklos pradžios. 

BeachHeroLogo.png

Čia kiekvienas taps paplūdimio herojumi!

Jei turite klausimų:
beachhero.akademija@gmail.com
+370 601 96399
+370 650 68888
+370 698 22292